قدمت
هم گام با تکنولوژی روز

شرکت کنترل اعداد با شماره ثبت 1507 در سال 1368 بعنوان یکی از اولین شرکتهای مبتنی بر سخت افزار و نرم افزار در شهر کرمان تاسیس شد و با کار و تلاش فراوان پرسنل دلسوز، افتخارات و موفقیهای زیادی در زمینه های مختلف کسب نمود.

با گذشت زمان و پیشرفت روزانه تکنولوژی و علوم رایانه ای، این شرکت بر آن شد که فعالیت خود را در زمینه های مختلف نرم افزاری گسترش داده و با جدیت بیشتری در این زمینه حرکت نماید. بنابر این در پاییز 1395 با روی کار آمدن مدیریت جدید، تیمی جوان و کار آزموده تشکیل و با تمرکز بر خدمات نرم افزاری به فعالیت خود ادامه داد.

در سایه سالها تجربه و با انرژی و انگیزه مضاعف تیم جوان، شرکت کنترل اعداد با نام جدید کانون نرم افزار کنترل اعداد حداکثر تلاش خود را برای ارائه بهترین ها انجام می دهد.

تیم کنترل اعداد

اعضاء جوان این تیم با سنین مابین 25 تا 40 سال و چیزی حدود 20 سال تجربه و با داشتن تخصص های متنوع در زمینه های مختلف، طیف گسترده ای از خدمات را بصورت حرفه ای ارائه می نمایند.

ماموریت سازمان

شرکت کنترل اعداد بعنوان یکی از پر سابقه ترین شرکتهای کامپیوتری در استان کرمان، اعتلای علوم رایانه ای را همیشه سرلوحه کار خود داشته است. پس از تغییرات اخیر، این شرکت با تمرکز بر علوم نرم افزاری سعی در گسترش و اشاعه فرهنگ استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و کاربرد آنها در طراحی و تولید انواع نرم افزار دارد لذا لازم می داند به موارد ذیل توجه ویژه ای داشته باشد:

1- یادگیری مستمر پرسنل و بروز رسانی اطلاعات ایشان همگام با پیشرفت علوم رایانه ای
2- آموزش و فرهنگ سازی برای پرسنل و آحاد جامعه در خصوص چگونگی رویارویی با تکنولوژی های نرم افزاری روز و استفاده از آنها
3- تربیت تیم های متخصص در رشته های مختلف نرم افزاری و ارائه خدمات تخصصی در این رشته ها
4- صادر نمودن خدمات نرم افزاری با کیفیت به سایر کشورها

خط مشی

حفظ پویایی و تاثیرگذاری شرکت های نرم افزاری در گرو این است که پرسنل این شرکتها همیشه در جریان آخرین پیشرفتها قرار گرفته و سعی در یادگیری این علوم داشته باشند. تشکیل زیر گروه های تخصصی نیز مطلبی حائز اهمیت است. جهت حفظ پویایی و تاثیر گذاری سازمان این شرکت سعی دارد:

1- یاد گیری و آموزش مستمر را در برنامه کاری اعضاء بصورت دائمی بگنجاند
2- همپوشانی تیم های متخصص را به حداقل برساند
3- بر تعداد تیم های تخصصی خود بیافزاید تا اکثر نیازهای موجود در زمینه نرم افزار را پوشش دهد
4- سطح کیفی محصولات خود اعم از محصولات سفارشی یا محصولات تولیدی را افزایش داده و روشهای کنترل کیفیت نوین را بکار گیرد تا سطح کیفی کارهای شرکت همیشه به نسبت قبل ارتقاء یابد.

روش های تحلیل پژوهش

برای دستیابی به اهداف فوق الذکر لازم است نیازهای جامعه و ارتباط آنها با آخرین پیشرفت های تکنولوژی های نرم افزاری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. انتخاب ابزار صحیح برای تولید نرم افزار، جمع آوری اطلاعات، و استفاده علمی از اطلاعات بدست آمده همگی نیازمند متخصصینی است که بتوانند ابزارهایی مناسب را انتخاب نموده، داده ها را به درستی و بهترین شکل ذخیره نموده و از این داده ها قوانینی را استخراج نموده و از آنها بهره ببرند. پیشرفت علوم رایانه ای و سایر علوم همیشه مرهون تجزیه و تحلیل های علمی بر روی داده های قبلی بوده و می باشد. اهمیت این تجزیه و تحلیل ها بحدیست که کلیه شرکت های مطرح مانند گوگل، مایکروسافت و ... متحمل هزینه های بسیار گزافی جهت جمع آوری وتحلیل داده های مختلف کاربران خود شده و در ازای خدمات ارائه شده خود هیچ هزینه ای از کاربران خود دریافت نمی نمایند.