ما از ایده تا بهره برداری در کنار شما هستیم👋

challenge

به ChatFly خوش آمدید

ChatFly یک برنامه سیستم عامل iOS می‌باشد که با بهره گیری از توانایی‌های Chatgpt و DALL-E طیف گسترده‌ای از خدمات را تنها در یک اپلیکیشن ارائه می‌دهد. خدماتی همچون: تصحیح مشکلات گرامری متن، ارائه خلاصه از متن، بازی‌ها و سرگرمی‌های متنوع و جذاب، ارائه دستور آشپزی با تعیین مواد اولیه دلخواه، گفتگوی دوستانه با هوش مصنوعی، پرسش و پاسخ آزاد و بسیاری از دیگر امکانات جذاب همه در یک اپلیکیشن در اختیار شماست.

section

خدمات متنی

ChatFly، به عنوان یک دستیار تولید محتوای متنی برای شما عمل می‌کند و در طی مراحل نوشتن در کنار شماست. از جمله خدمات آن تصحیح مشکلات دستوری متون است. شما می‌توانید یک متن طولانی را به چت فلای بدهید و یک خلاصه که همه جوانب متن را در خود جای داده از آن بخواهید و اگر خلاصه سخت بود متنی ساده‌تر یا خلاصه‌تر درخواست دهید و در نهایت متون خود را دسته بندی و منظم کنید.

section

ساخت عکس (AI Art)

تا حالا شده بخواهید یک تصور عمیق ذهنی را برای کسی توصیف کنید اما موفق نشوید؟ دنیای ذهنی خود را با چت فالای به صورت عینی ببینید و در معرض دید دیگران به تصویر بکشید. چت فلای با بهره‌گیری از فناوری قدرتمند DALL-E ویژگی ساختن عکس را نیز فراهم نموده. در قسمت AI Art شما می‌توانید عکس مورد نظر خود را برای برنامه توضیح دهید و منتظر بمانید تا عکس مد نظرتان ساخته شود. هرچه توصیف شما جزئی و دقیق‌تر باشد قاعدتا عکس ساخته شده به تفکر ذهنی شما نزدیک‌تر خواهد بود.

section

مقرون به صرفه بودن

ChatFly با وجود ارائه کیفیت و کارایی بالا، پایین ترین قیمت اشتراک را پیشنهاد می‌دهد. برای تصدیق گفته ما کافیست از تست رایگان اپلیکیشن استفاده کنید تا مطمئن شوید. همچنین برای آشنایی کاربران با اپلیکیشن تعدادی توکن رایگان به صورت روزانه به آنها اختصاص داده میشود.

section

طراحی ساده و منحصر به فرد

ChatFly هوش مصنوعی‌های مختلفی را با طراحی کاربرپسند در اختیار شما می‌گذارد. با ایجاد فضای کاربری ساده همراه با ویژگی هایی مانند خواندن متن به شکل خودکار، استفاده از هوش مصنوعی را برای شما راحت و لذت بخش کرده‌ایم.

دانلود اپلیکیشن ChatFly

اپلیکیشن ChatFly را می توانید از اینجا دانلود کنید یا به وبسایت ان مراجعه کنید