ما از ایده تا بهره برداری در کنار شما هستیم👋

شرکت کنترل اعداد در سال 1368 بعنوان یکی از اولین شرکت های مبتنی بر سخت افزار و نرم افزار در شهر کرمان تاسیس شد. کنترل اعداد پس از گردآوری گروهی قوی از متخصصان از چندین حوزه فناوری تصمیم گرفت به همکاری بین المللی بپیوندد.

کنترل اعداد پس از ارائه یک سری پروژه موفق در سطح بین الملل، خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در میان شرکت های توسعه نرم افزار نوآور ثابت کرده است.

موارد زیر نمونه ای از خدماتی است که کنترل‌اعداد در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 • طراحی: تجزیه و تحلیل UX/UI، طراحی یوزر فلو
 • توسعه اپلیکیشن موبایل: برای iOS و اندروید
 • توسعه وب: Backend & Frontend
 • سئو: بهینه سازی وب سایت و اپلیکیشن موبایل برای موفقیت در بازار

واحد طراحی

نوآوری در طراحی و ایجاد طرح های منحصر به فرد برای هر کسب و کار یکی از وظایف مهم این واحد به شمار می‌آید. طراحی نرم افزارهای پیشرفته برای موبایل و پلتفرم‌های تحت وب، تنها قسمتی از تخصص های این دپارتمان است.

با این حال، منحصر به فرد بودن به خودی خود کافی نیست. طرح‌ها باید برای اکثر کاربران یک برنامه ساده و کاربردی باشند. عملکرد خوب این واحد و کیفیت طراحی UI و UX باعث شد جایگاه پروژه‌های کنترل‌اعداد در بین سایر رقبا ارتقا پیدا کند تا جایی که در حال حاضر جزو بهترین‌ها در این زمینه محسوب می‌شود. از طریق لینک زیر نتیجه کار ما را مشاهده کنید.

All projects
List of projects

واحد توسعه اپلیکیشن موبایل

دقیقا هر آنچه که تیم طراحی ایجاد کرده و مشتری آنرا تایید کرده به یک اپلیکیشن موبایل تبدیل می‌شود. به لطف فریم ورک Flutter، نتیجه کار این بخش ایجاد دو نسخه از اپلیکیشن برای iOS و Android است. کیفیت کار این بخش باعث شده که اپلیکیشن های ما علاوه بر گوشی های موبایل، روی تبلت و iPad هم عملکرد خوبی داشته باشد.

تعدادی از پروژه‌هایی که ما با فریم ورک فلاتر ایجاد کرده ایم:

Joyful Boxes (فروشگاه کیک، گل و شیرینی در قطر)

Lazurd (هولدینگ فروش غذای خانگی و شیرینی که در چند کشور خلیجی فعالیت می‌کند)

لازورد
لازورد یک کسب و کار در زمینه غذاهای خانگی، کیک، شکلات و اینگونه محصولات می‌باشد که کنترل‌اعداد را برای طراحی و توسعه وب سایت و اپلیکیشن موبایل خود انتخاب کرد.

Smith's Vault (گاو صندوق دیجیتال! رصد قیمت طلا و فلزات و چندین قابلیت جذاب دیگر)

گاوصندوق الکترونیک اسمیتز: قیمت طلا و فلز
گاوصندوق شخصی خود را بسازید و دارایی‌های گرانبهای خود را با مقیاس های جهانی مدیریت و ارزشیابی کنید.
فلاتر، یکی از قدرتمندترین فریم‌ورک ها در توسعه اپلیکیشن موبایل میباشد.
فلاتر، یکی از قدرتمندترین فریم‌ورک ها در توسعه اپلیکیشن موبایل است.

واحد توسعه وبسایت

کنترل‌اعداد تیم‌های متخصصی برای توسعه وب در اختیار دارد که هم در زمینه بک‌اند و هم فرانت‌اند، و در فریم ورک های مختلف آماده چالش های جدید هستند.

توسعه فرانت اِند (Front-End)

همه وبسایت ها و پنل ادمین هایی که ما ایجاد کرده ایم، نتیجه عملکرد این واحد بوده است. به بیان دیگر، تخصص این بخش ایجاد وبسایت و برنامه های تحت وب با استفاده از فریم ورک های مختلف از جمله Angular، React.js و همچنین WordPress است.

مسئولیت های این واحد شامل:

 • ساخت وبسایت
 • ساخت پنل های مدیریت نرم افزار (Admin Panels)
 • ساخت برنامه های وب پیشرو (PWA)
 • ساخت اپلیکیشن های موبایل

اخیراً تیم فرانت اِند کنترل اعداد فریم ورک Next.js، که یک متا فریمورک بر پایه React است را به تخصص خود اضافه کرده است. لازم به ذکر است که React.js از تعدادی فریم ورک دیگر از جمله React Redux، Chakra UI و Gatsby نیز پشتیبانی می‌کند، اما دلیل انتخاب Next.js این بود که برنامه های ساخته شده توسط آن روان تر و پایدارتر هستند.

همچنین Qwik یک فریمورک جدید است که تیم فرانت اِند، همین وبسایت کنترل اعداد را با این فریم ورک ساخته است. مهم نیست که وب سایت شما چقدر پیچیده باشد، Qwik سریع ترین بارگذاری ممکن را برای صفحات وبسایت شما ارائه می‌دهد.

Angular, WordPress, React.js
Angular, WordPress, React.js
Qwik Framework، معروف به بارگذاری سریع صفحه
Qwik Framework، معروف به بارگذاری سریع صفحه

توسعه بَک اِند (Back-End)

مسئولیت رسیدگی به همه مواردی که در سمت سرور اتفاق می افتد بر عهده این تیم است. زبان های برنامه نویسی که مورد استفاده این تیم به شرح زیر هستند:

 • Dotnet
 • Laravel
 • PHP
 • Strapi
 • Nodejs
 • Django
 • Python

دلیل استفاده از این همه زبان و فریم ورک مختلف ارائه کاربردی ترین نرم افزار به مشتریان است. این تیم بر اساس نیاز مشتری و ترافیک وبسایت یا اپلیکیشن آنها بهترین زبان را برای توسعه نرم افزار آنها انتخاب میکند که هم در وقت و هم در هزینه مشتریان صرفه جویی شود.

یکی دیگر از خدمات ویژه ای که این تیم به دیگر شرکت ها دولتی و خصوصی ارائه می دهد، سیستم یکپارچه برنامه ریزی منابع (ERP) به نام Odoo است. کنترل‌اعداد در مسیر نصب، شخصی سازی و پیاده سازی این سیستم با سازمان شما همراه خواهد بود.

برنامه ریزی منابع سازمانی Odoo
برنامه ریزی منابع سازمانی Odoo


بهینه سازی موتور جستجو

حتی اگر بهترین وبسایت دنیا با بهترین محتوا را داشته باشید، در صورتی که هیچ کاربری از برنامه شما بازدید نکند، کار شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.

اصطلاح "بهینه سازی موتور جستجو" به طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها اشاره دارد که باعث میشوند این احتمال افزایش پیدا کند که موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ وب سایت شما را پیدا کنند و آن را در بین اولین نتایج جستجوهای مرتبط (SERP) نشان دهند. در کنترل‌اعداد ما از فناوری‌های پیشرفته برای بهبود نحوه نمایش وب سایت شما استفاده می کنیم که منجر به بهبود جستجو و دستیابی به بالاترین رتبه برای سایت شما می‌شود. این تکنیک‌ها شامل سئو داخلی و سئوی خارجی است که ما از به‌روزترین ابزارها برای انجام سریع‌تر و مؤثرتر این فرآیند بهره می‌بریم.

تیم‌های اختصاصی

هر یک از تیم هایی که در این صفحه به آنها اشاره کردیم، می توانند متعلق به شما باشد.

یکی از خدمات جذاب شرکت کنترل‌اعداد ارائه تیم‌های متخصص به سایر سازمان های دولتی و غیر دولتی برای انجام پروژه های نرم افزاریشان است.

برای اطلاعات بیشتر لینک زیر را مشاهده کنید.

استخدام تیم متخصص و نیروی متخصص برای پروژه‌های نرم افزاری (dedicated team and staff augmentation)
تنها یک کلیک با استخدام تیم برنامه نویسی اختصاصی خودتان فاصله دارید.

شرکت کنترل اعداد پیشبرد تمامی امور نرم افزاری و دیجیتال سازمان یا کسب و کار شما را بر عهده میگیرد. فقط کافیست اینجا کلیک کنید. همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.