ما از ایده تا بهره برداری در کنار شما هستیم👋

اسمیتز، گاوصندوق دیجیتال و شخصی شما
اسمیتز، گاوصندوق دیجیتال و شخصی شما

امروز هم باید نرخ جهانی طلا را بررسی کنید؟ قیمت فلز چه طور؟ ایده‌ای برای رفع چنین نیازهایی از یک کسب و کار به نام اسمیتز پیشنهاد شد و شرکت کنترل‌اعداد با این پروژه همکاری کرد تا یک اپلیکیشن به عنوان گاوصندوق شخصی و دیجیتال ارائه دهند. اما این گاوصندوق از چند جهت با سایر موارد همدسته  تفاوت‌های چشمگیری دارد. کنترل‌اعداد این تفاوت‌ها را در اپلیکیشن اسمیتز لحاظ کرده است.

نمای کلی رابط کاربری اسمیتز
نمای کلی رابط کاربری اسمیتز

ماشین حساب قیمت طلا

مشتری ما در این نرم‌افزار به یک ماشین حساب نیاز داشت، اما نه یک ماشین حساب ساده. این ماشین حساب با وارد کردن وزن طلا و عیار آن، طبق قیمت طلای روز جهان قیمت محصول و هزینه تولید را به دینار کویت و دلار آمریکا تعیین میکند. کاربران علاوه بر این میتوانند قیمت خرده فروشی طلا را برای بهبود دقت محاسبه، وارد کنند.

محاسبه قیمت طلای روز
محاسبه قیمت طلای روز

قیمت فلز

در این صفحه قیمت روز چندین فلز به‌ وسیله نمودار به نمایش گذاشته شده‌. به لطف تلاش‌های بک اِند کنترل‌اعداد در استفاده از داده‌های وب‌سایت‌های قیمت‌گذاری که هر 20 دقیقه یکبار به روز می‌شوند، این امر ممکن شد. داده‌های نمودارهای خطی با تغییر واحدهای فلزات به روز می شوند و نشان می دهد که برنامه کاملاً بنده و کاربردی است.

نرخ قیمت فلز اسمیتز
نرخ قیمت فلز اسمیتز

اندازه حلقه

جنبه چالش برانگیز سفارش دادن یا ساختن انگشتر و دستبند از راه دور همان بحث "سایز کردن" است. در این نرم‌افزار یک محاسبه کننده اندازه کامپیوتری در نظر گرفته شده که اندازه جواهرات را در چندین واحد اندازه نمایش می دهد. این ابزار فرآیند اندازه گیری را به خصوص برای هدایای مناسبتی ساده می کند. علاوه بر این، کاربران می توانند اندازه‌ تمام جواهراتشان را تعیین کنند تا در صندوق دیجیتال یا همان e-vault برایشان ذخیره شود.

نرم‌افزار محاسبه سایز انگشتر و جواهرات
نرم‌افزار محاسبه سایز انگشتر و جواهرات

صفحه اصلی

هنگامی که برنامه برای اولین بار باز می شود، کاربر این صفحه را می بیند. یکی از قسمت‌های این صفحه بنرهای جواهرفروشی است. عکس های 360 درجه یکی از ویژگی‌های جذاب این بنر است. مشتری ما در واقع به یک صفحه تبلیغاتی برای سایر همکاران یا فروشگاه‌های وابسته  نیاز داشت که در نتیجه آن کنترل اعداد این بنر 360 درجه جذاب را برای اون طراحی و پیاده سازی کرد.

صفحه اصلی اسمیتز با بنر 360 درجه
صفحه اصلی اسمیتز با بنر 360 درجه

گاوصندوق

یکی دیگر از مهمترین قابلیت‌های اصلی این برنامه ارائه یک گاوصندوق مجازی با امکانات کامل است.

شما میتوانید با کمک این گاوصندوق آنلاین، اشیای گران‌قیمت خود را مدیریت کنید و به طور منظم آنها را ارزیابی کنید یا اگر تصمیم گرفتید آنها را بفروشید، کافیست روی نماد Whatsapp کلیک کنید تا از مشاوره کارشناسان بهره‌مند شوید.

گاوصندوق برای محاسبه قیمت طلا و جواهرات
گاوصندوق برای محاسبه قیمت طلا و جواهرات

به لطف فریم‌ورک Flutter، این اپلیکیشن برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید قابل اجرا میباشد. میتوانید اپلیکیشن Smiths Vault را از این آدرس دانلود کنید:

‎Smiths Vault
‎Smiths app is your personal vault in a phone. • Calculates gold making charges for better bargains with shops. • Gives spot gold price in USD and KWD. • Has a ring sizer and bangle sizer with a save size feature. • An digital vault feature that helps you document your valuables and get them val…
Smiths Vault - Apps on Google Play
A digital vault with tools to calculate gold cost, monitor gold prices, etc.

اگر به این نوع برنامه‌ها علاقه‌مند هستید و برای رونق بخشیدن به کسب و کار به چنین ابزاری نیاز دارید، میتوانید اینجا کلیک کنید تا با کنترل‌اعداد گفتگو کنید. همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.